KIRKLARELİ’DEKİ ODA VE BORSALAR “10.TOBB TÜRKİYE TİCARET VE SANAYİ ŞURASI”NA HAZIRLANIYOR

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Ekonomiden Sorumlu Bakanların katılımı ile bu ay içerisinde yapılması planlanan “10. TOBB Türkiye Ticaret ve Sanayi Şurası”nın Hazırlık Toplantısı Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık ile Meclis Başkanı İsmail Hakkı Özsan’ın evsahipliğinde Oda Binasında gerçekleştirildi.

04 Ocak 2019 Cuma günü saat 17.30’da gerçekleştirilen toplantıya; Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık, Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı İsmail Hakkı Özsan, Kırklareli Ticaret Borsası Başkanı Turhan Altıntel, Kırklareli Ticaret Borsası Meclis Başkanı Seyit Ahmet Yılmaz, Lüleburgaz Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ufuk Keskin,  Lüleburgaz Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Aytaç Aksoy, Babaeski Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sebahattin Öner, Babaeski Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Erhan Bederli, Akademik Danışman Kırklareli Üniversitesi Öğretim Görevlisi Doç. Dr. Raif Cergi Bozan,  Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri F. Merve Gelep, Kırklareli Ticaret Borsası Genel Sekreteri Umut Karaseyfioğlu katıldı.

Hazırlık Toplantısı’nda “10. TOBB Türkiye Ticaret ve Sanayi Şurası”nda dile getirilecek bölgesel sorunlar ile bu sorunların çözüm önerileri masaya yatırıldı.

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Ekonomiden Sorumlu Bakanların katılımı ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından düzenlenmesi planlanan “10. TOBB Türkiye Ticaret ve Sanayi Şurası”nda Kırklareli’nin belirlenen sorunları ve bu sorunların çözüm önerilerinin yeraldığı konuşmayı İl Sözcüsü olarak Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık’ın yapması belirlendi.