TOBB İL KADIN GİRİŞİMCİLER VE İL GENÇ GİRİŞİMCİLER SEÇİMLERİ 27 ŞUBAT’TA YAPILACAK

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi ve TOBB İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Seçimleri tüm Türkiye genelindeki Oda ve Borsalarda 27 Şubat 2019 Çarşamba günü 10.00-16.00 saatleri arasında yapılacak.

Seçimlere katılmak isteyen Kadın ve Genç Girişimciler; İl Kadın Girişimciler Kurulu ve İl Genç Girişimciler Kurulu Üyeliği için Başvuru Formları, Kadın ve Genç Girişimciler Kurulları’nın İcra Komiteleri’nin kuruluş, çalışma usul ve esasları ile bunların seçimlerine dair usul ve esaslara   http://www.tobbgirisimcilik.org.tr adresinden erişim sağlayabilecek. Başvuru Formu’nu eksiksiz olarak dolduran üye adayları formlarını Oda/Borsalarına teslim edecekler.

TOBB’nin Girişimcilik Bilgi Sistemi üye kaydına 02 Ocak 2019 Çarşamba günü açıldı ve kayıtlar 25 Ocak 2019 Cuma günü saat 15.00’e kadar yapılabilecek. Seçmen listeleri ile seçim tarihi, yeri ve saati 11 Şubat 2019 Pazartesi gününden itibaren Türkiye genelindeki tüm Oda/Borsa hizmet binalarında askıya çıkarılacak ve ayrıca Oda/Borsaların internet yayınlanacak.

İl İcra Komitesi Üyeliği Adaylık Başvuruları 11 Şubat 2019 Pazartesi gününden başlayarak bir dilekçe ve ekinde Adli Sicil Belgesi ile birlikte en geç 18 Şubat 2019 Pazartesi günü, mesai bitimine dek seçimin yapılacağı Oda/Borsa’ya yapılabilecek.

Başvurusu tamamlanmış İcra Komitesi Üyeliği Adayları’nın yer aldığı liste 22 Şubat 2019 Cuma günü mesai başlangıç saatinden başlayarak seçimin yapılacağı Oda/Borsaların hizmet binalarında askıya çıkarılacaktır.

Oda üyelerimize önemle duyurulur.

* Genç Girişimciler Başvuru için :

Oda/Borsa üyeleri için TOBB İl Genç Girişimciler Kurulu Başvuru Formu 

Öğrenciler için TOBB İl Genç Girişimciler Kurulu Başvuru Formu

Akademisyenler için TOBB İl Genç Girişimciler Kurulu Başvuru Formu

* Kadın Girişimciler Başvuru için :

Oda/Borsa üyeleri için TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu Başvuru Formu.

Öğrenciler için TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu Başvuru Formu.

Akademisyenler için TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu Başvuru Formu