Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Üyeleri İftar Programında Bir Araya Geldi

0
881

Kırklareli Ticaret ve sanayi Odası tarafından düzenlenen iftar programı üyeleri ve kent protokolünü bir araya getirdi.

Kırklareli Vali Yardımcısı Mustafa Yüksek Karadağ, Kırklareli Belediye Başkan Yardımcısı Adem Sevim, Kırklareli TSO Yönetim Kurulu, basın mensupları ve oda üyelerinin katılım sağladığı iftar organizasyonu birlik ve beraberlik atmosferinde gerçekleştirildi.

Yaklaşık bin kişinin katılım sağladı iftar organizasyonuna katılan vatandaşları Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyeleri kapıda karşıladı.

Leylandi Kır Bahçesi’nde düzenlenen iftar organizasyonuna katılanlara hitap eden Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Soner ILIK

“Ne mutlu ki bugün bu güzel organizasyonda birlik ve beraberlik duyguları eşliğinde orucumuzu açtık. Böylesine güzel bir gecede, siz değerli arkadaşlarımızla birlikte olmaktan keyif aldık. Katılımlarınızla bizleri onurlandırdığınız için hepinize teşekkür ediyorum. Bu birlikteliğin sağlanması hususunda maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen oda üyelerimize, esnaflarımıza ve vatandaşlarımıza şükranlarımızı sunuyoruz. Bu organizasyon bizlere bir kez daha birlik ve beraberliğin ne kadar kıymetli olduğunu hatırlattı. Bir arada olduğumuz zaman, çözülemeyecek sorun yoktur. Bu akşam bunu bir kez daha idrak ettik. Kurulan bu iftar sofrası, hiç şüphe yok ki bizim gönül ve fikir birlikteliğimizi pekiştirdi. Küslüklerin sona erdiği, barışın ve birlikteliğin tesis edildiği ve yardımlaşmanın önemini hatırladığımız Ramazan ayının tüm İslam alemi için hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum”

dedi.

Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Soner ILIK’ın konuşmasının ardından iftar organizasyonunun düzenlenmesinde emeği geçenlere plaket takdim edildi.

 

Diğer Haberler